درباره ما

گروه هنری آفتاب (TheAftabArt.ir) با هدف معرفی، توانمند سازی و ایجاد ارتباط هنرمندان و همچنین به اشتراک گذاری آثار هنری تولیدی توسط اعضا در حوزه هنرهای تجسمی فعالیت خود را از تابستان ۱۳۹۶ آغاز نموده است. هر یک از آثار از دو دیدگاه امتیاز هنری و محبوبیت عمومی(لایک) دارای ارزش هستند و در نهایت این هنرمندان هستند که به رقابت و کسب مقام از این دو دیدگاه می پردازند.

هزینه های نگهداری و توسعه آفتاب آرت از منابع شخصی و جذب آگهی تامین شده و به هیچ سازمان و نهاد حاکمیتی و خصوصی وابستگی ندارد و کاملا مستقل عمل می نماید. حامی اصلی سایت، گروه طراحی هرمزهاست می باشد و بر روی سرورهای این مجموعه میزبانی می شود.

تمامی خدمات وب سایت آفتاب آرت در دامنه TheAftabArt.ir به مخاطبان ارائه می شود. صفحات رسمی وب سایت گروه هنری آفتاب در شبکه های اجتماعی به شرح زیر می باشند و آفتاب آرت با هیچ گروه یا صفحه مشابهی ارتباط ندارد.

                    

آفتاب آرت٬ بستر مناسبی را برای مجموعه ها و موسسات مرتبط و غیر مرتبط فراهم نموده است تا آثار هنری خود را به مخاطبان عرضه نمایند. در بین آثار هنری جنوب کشور، آثار هنری مذهبی، بومی و ارزشی که آمیخته با اعتقادات و فرهنگ مردم ماست، خلا بزرگی احساس می شود که گروه هنری آفتاب در نظر دارد این خلا را برطرف نماید انشاالله.

برای شناساندن آفتاب آرت به جامعه هنری کشور، کمک شما عزیزان می تواند نقش مهمی را ایفا نماید. اغلب سرویس های این سایت رایگان است، پس ما را در توسعه و شناساندن این سایت یاری نمایید. مطمئناً این دلگرمی و تعامل، ما را در توسعه بیشتر سایت کمک خواهد کرد

آدرس